UMU TURİZM

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup o tarihten bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı yapmakta, özel olarak Ulaştırma Bakanlığından almış olduğumuz D2, D4 yetki belgesiyle de şehir dışı ve şehir içi V.I.P araç kiralama, A1 belgesiyle transfer hizmeti de sunmaktadır. Mersin’in en eski ve en köklü firmalarından biri olup, her geçen gün firmamızı daha da büyüterek ilerlemekteyiz.

UMU TURİZM olarak servis hizmetimizi 200’den fazla araç ile sağlamaktayız. Ayrıca; mevcut araçlarımızla İSO 500 içinde yer alan sanayici firmalarla birlikte irili ufaklı yaklaşık 50 firmaya personel servis taşımacılığı ve VIP transfer hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Tüm servis araçlarımızın iç ve dış temizliklerine özen gösterilmekte, periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmaktadır. Ayrıca yedekte araçlarımız her an görev için hazır bekletilmektedir. Bununla birlikte konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, mecburi teçhizat ve avadanlıkları (ilk yardım seti, trafik seti ve yangın söndürme cihazı) eksiksiz kullanmaya hazır olup, Kasko ve Ferdi Kaza Koltuk sigortası yapılmış araçlardır.

Taşıdığımız misafirlerimizin güvenini kazanarak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak, Mersin’de yenilik sağlayarak tüm iş ortaklarımızın ve personellerimizin mutluluğunu, güvenliğini sağlayacak bir hizmet sunmaktır.

Bundan sonraki hedefimiz teknolojinin gelişmesiyle birlikte UMU Turizm olarak fosil yakıt tüketimi yapmayan dolayısıyla egzoz gazı oluşmadığı için çevreye zarar vermeyen elektrikli araçların kullanılmasına öncü olmak ve kullanılmasını özendirmektir.

Ulaşımda ve taşımacılıkta mükemmelliği sağlamak, sektörde kontrollü bir şekilde büyüyerek lider konuma gelmek ve halkımıza istihdam imkanları sağlamaktır.